Divadlo Věž - představení pro předškoláky

Ve středu 11.5. 2022 v 10,00 hod. v kině Mír.

Divadlo hrazeno ze SRPŠ.

Den matek

Zveme všechny maminky a babičky na oslavu Dne matek v naší MŠ.

10.5. v 16:00 hod. třída KAŠTÁNCI

12.5 v 16:00 hod. třída SLUNÍČKA

Budeme se těšit. Kolektiv MŠ.

Rozpis prázdninového provozu MŠ Opava pro rok 2022

Vážení rodiče,

byl schválen prázdninový provoz na rok 2022. Žádosti k náhradnímu umístění dítěte budou přijímány pouze do naplnění kapacity příslušné mateřské školy.

POZOR: Termín pro podání žádosti k prázdninovému provozu byl stanoven od 16. 5. 2022 do 31. 5. 2022 !

Na dřívější podání žádosti před datem 16.5.2022 NEBUDE MŠ reagovat.

Od 29. srpna 2022 budou opět všechny mateřské školy v provozu.

- veškeré upřesňující informace ke stažení viz. níže

Projektový den - Masopust

Projektový den - Tajemství stromů

Seminář pro rodiče na téma: Školní zralost

Vážení rodiče, milé děti a přátelé naší školky,

dovolte nám, abychom Vám všem popřáli krásné vánoční svátky plné rodinné pohody, radosti, štěstí, jiskřiček v očích, naděje a hlavně pevného zdraví do dalších dní. Tímto rokem se nám jedna kapitola našich životů uzavírá a na dveře nám klepe nový rok 2022. Přejeme si do něj všichni jen to nejlepší a otevřme svá srdce krásným zážitkům, novým příležitostem, ale i výzvám a splněným přáním.

To vše přeje kolektiv MŠ Pekařská Opava

Lyžařský kurz pro předškoláky

Vážení rodiče,

v zimním období se bude konat Lyžařský kurz pro předškoláky v Tošovicích.

Cena kurzu je stanovena na 3 200,- Kč. Termín kurzu bude upřesněn.

Prosíme Vás o sdělení případného zájmu, hlaste učitelkám ve své třídě.

Děkujeme.

Bruslení

Vážení rodiče,

každé úterý od 5.10. budeme chodit pravidelně s přihlášenými předškoláky na bruslení.

Prosím dejte dětem batůžek s převlečením na bruslení, malé, dobře uzavíratelné pití a malou dobrůtku (nejlépe sušenku, ne čokoládu).

Děkujeme.

Poděkování za sponzorský dar

Děkujeme jednomu z rodičů našich dětí za sponzorský dar - Celoroční předplatné časopisu PŘEDŠKOLÁK pro každého předškoláka v naší MŠ.

První číslo časopisu PŘEDŠKOLÁK nejstarší děti obdrží domů, s dalšími budeme pracovat ve školce.

Moc děkujeme!

Sponzorský dar

Veliké poděkování za sponzorský dar jedné naší maminky ze třídy Sluníček. Moc děkujeme, děti si hned novinky do naší zahrady oblíbily.

Děkujeme maminko za Vaše veliké srdíčko!

Sběr hliníku zrušen

Vážení rodiče a milé děti,

tímto oficiálně ukončujeme sběr hliníku v MŠ Pekařská, z důvodu změny podmínek pro tento druh sběru. Se sběrem určitě nepřestávejte, můžete sami odevzdávat ve sběrných dvorech.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče a milé děti,

v rámci oslav Dne Země, jsme se rozhodli z výtěžku za sběr hliníku podpořit zvířátka. V rámci projektu ZOO Lešná jsme tedy dětem pořídili na víkend pět zajimavých zvířátek. Tapíra, lenochoda, lachtana, surikatu a tygra. Informace o těchto zvířátkách a jak se o ně starat vám prozradí sama zvířátka v přiložených letácích.